Moje kecy

Prázdniny 2010

19. července 2010 v 11:48
Ahojte lidičky! :) Právě se nehorázně nudím, to víte o prázdninách dopoledne u komplu co chcete dělat že :D a navíc když je venku tak hnusně, rozhodla sem se že semka po dlouhý době něco napíšu páč nechci aby mi můj blog smazali, to by me mrzelo, protože sem tady strávila spoustu času.

Čago belo, šílenci!!

11. března 2010 v 19:32 | evuška :)
Ahojky, doufam, že se vám všem daří dobře a zase se bohuzel musim omluvit za to, že na tento blog nepříbývají nové články, ale všichni to jistě fobře znáte: prostě a jednoduše NENÍ ČAS! Mám pro vás jednu novinku o kterou bych se s váma ráda podělila a to, že si hledám střední školuuu :o) no to víte za rok budu dělat příjmačky a pořádně nevíím kam a tím vám chci také poradit, vy kteří sí hledáte ať už střední školu nebo vysokou. Hlavně se rozhodněte co chcete v budoucnousti dělat a co vás baví a hlavně v čem vynikáte a pak už jen stačí najít tu správnou školu v blízkosti vašeho bydliště ;). No a těm, kteří mají na new školu ještě času dost (a ty co už ju dávno nepotřebujou :D), chci popřát krásný jaro, který se dneska změnilo zase v prosincovej den (zase sněžilo xD). A chci se vás hlavně zeptat a doufám že mi i poradíte! :) budu ráda, když písnete do komentů a řeknete mi svůj nároz ;) takže k věci, jsem na gymplu už od šestky a chtěla bych vědět jestli si myslíte, že je dobré odcházet. Já sama si myslím, že by bylo fajn jít na odbornou školu, když chci dělat interiérovou designerku nebo průmyslový desing , popř. grafický desing (pořádně nejsem rozhodnutá). Tak budu těšit na vaše názory. A abych se zmínila i o všedním životě :D, tak každý ráno do školy, pár hodin nudění xD , oběd kterej někdy chutná jako podrážka od bot :D , autobusem dom, do kroužků nebo kompl (většinou informatika-úkoly, nebo něco jinýho do školy) a to ostatní už znáte taky všichni :D. No poslední dobou je mi docela fajn, ale zažila jsem těžký období před několika měsíci, kdy no... však znáte, každý má nějaký to trápení. Tak se mějte krásně a budu se zase těšit až se semka dostanu a napíšu vám :). Tak čágo bélo šílenci (nemyslím to doslova! :D) !!! CAWESKY! :)

Pláácni mouchu!

1. ledna 2010 v 12:00
Ahoooooooj lidi, jak se máte? Co novej rok, začal úspěšně? Dali ste si nějaký předsevzetí?? No do novýho roku vám přeju hodně štěstí, zdraví, úspěchů, a aby byl ten letošní rok 2010 lepší než minulý. A teď pláácni mouchu v anketě! :D:D

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, Coca colu si vychutnej!

23. prosince 2009 v 12:04 | ewíík
Ahojte lidičkyy, už jste asi zjistili že zítra sou Vánoce :). Včera sem byla po škole se kukat po městě s kamošema a všude bylo plno lidí. Opravdu nechápu ty opozdilce, kteří nechávají nákupy dárků na dva dny před Vánoci. Vánoce budou tento rok nejspíš zase na blátě :-/ . Některy děcka měli už pondělí úterý volno, akorat muj gympl se musel učit!! To naštve :D, ale byla to sranda ty poslední dny, a navíc kamoška slavila narozky :o) , uplně BEST jinak se to říct nedá. A jaký vy máte Vánoce? Taky taková pohoda? Opravdu až na ten sníh, bych řekla pohodové vánoce. Včera sme měli s děckama in school besídku, jako sme si rozdávali dárky , děcka hráli hry apod. Sak to znate, super dárečky sem dostala a mooc si jich vážím, protože sou od těch neeeeej lidí na světě!! A pokud si tady někdo z mejch kamosu prečte tento clanek, tak mooooooc děkuju!
Tak a já zase běžíím oběhnout druhej blog , kterej mam s kamoskou marťouu tady odkaz: http://s-i-s.blog.cz . Kukněte se jestli mate čas, tak se mějteee a hezký svátky a mozna ece napisu pred silvestrem, tak papíq! :o))

Československá Superstar-můj názor a jako bonus video Denise Lachy!

4. listopadu 2009 v 14:00 | Eva
Taky se koukáte na superstar? (více kliknutím na CELÝ ČLÁNEK)

31.října+něco o mě 8-)

31. října 2009 v 18:12
Ahoj lidi! Doufám, že si užíváte prázky, jak jen to de. Venku bylo dneska fakt hezky, slunko svítilo, akorát ta ziima. Ale lepši už to asi nebude. Dneska sem hrabala na zahradě listí a řeknu vám, že tohle už je pravej podzim, tolik listí už sem neviděla pěkně dlouho. Teď si sedím ve svým pokoji, na svý židli a koukám se na Simpsonovi, který už sem viděla asi tisíckrát. Mám zaplý ICQ, ale nikdo tam tedka neni. Tak je trochu nuda, však to znáte. Asi semka napíšu o superstar, to víte, takovej fenomén si nemůžu nechat ujít. Jo a taky se semka pokusím dát fotky svý tvorby, sem nedávno dokončila obraz Antoníčku, pokud někdo ví, co to je tak semka muže napsat do komentářů a dostane diplom. Jinak asi bych měla říct, že chodím do výtvarky, kde právě tvořím už další obraz, dál chodím ještě do klavíru, (fakt sem se zamilovala do toho božskýho nástroje) a taky do flétny. Jo já mám docela nabitej program :D. A abych nezapoměla ke svý ruštině, kterou se učím ve škole, sem si přibrala ještě něminu, no je to sranda lidi. :D To je asi všechno co sem vám tu chtěla napsat o sobě a tak já du napsat ten článek o superstar a padam se koukat na další simpsony, a nezapomente se podívat taky na můj druhej blog: http://s-i-s.blog.cz . Tak se mějte a čauky! A užijte si víkend a napište mi nějakej pěknej koment :).
Pac a pusu, ewik :o)

P.S. Občas mi prosím napište i nějakej komentář ve kterým nebude žádná reklama, jo lidi? Díkec:)

Z5

10. října 2009 v 20:50
Ahojte lidi! evinin.blog.cz je z5. Tentokrát ale na mým blogu nenajdete nic podobnýho jako pixelky, Sonb, vectorky atd. Prostě tento blog bude od týhletý doby autorskej a budu tady psát svý zážitky, dávat semka svoji oblíbenou hudbu a nesmí tu tentokrát chybět ani moje tvorba! Doufám, že si můj blog oblíbí aspoň jeden človíček a bude semka chodit rád! Mno, tak se těšte na nový články, který se semka budu snaži dávat. Jen mi musíte prominou, že tu nebude tolik článků. Jednou za čas bych semka něco napísala, ale však to znáte, času málo. Tak se mějte lidi a občas se koukněte na můj blogís.
ewik :o)
 
 

Reklama